اولین نشست هم‌اندیشی از سلسله نشست‌های دانشجویی جایزه نوآوری اجتماعی

اولین نشست هم‌اندیشی از سلسله نشست‌های دانشجویی جایزه نوآوری اجتماعی

در این ویدیو، به نشست هم‌اندیشی اولیه جایزه نوآوری اجتماعی که در تاریخ ۲۱ خرداد در دانشگاه علم و فرهنگ برگزار شد، پرداخته شده است. این نشست به ترویج گفتمان نوآوری اجتماعی در بین مردم و به ویژه دانشجویان و جوانان می‌پردازد. هدف اصلی این جایزه، تشویق و ارتقاء تفکر نوآورانه و کارآفرینی در دانشجویان و دانشگاهیان ایران است. در اولین نشست هم‌اندیشی از سلسله نشست‌های دانشجویی جایزه نوآوری اجتماعی تمرکز بر روی ظرفیت بزرگ جامعه دانشگاهی کشور و تعیین نقش فعال آن در حل مسائل اجتماعی قرار دارد. هدف اصلی این جلسه، فعال‌سازی پتانسیل‌های دانشجویان و دانشگاهیان برای تعامل در حل مسائل اجتماعی از طریق جایزه نوآوری اجتماعی است.

نشست هم‌اندیشی دانشجویی جایزه نوآوری اجتماعی با همکاری خانه خلاق مهرسا و با حضور رؤسا، استادان، شرکت‌های مستقر در پارک علوم و صنایع نرم و فرهنگی و دانشجویان دانشگاه علم و فرهنگ برگزار شده است. این سلسله نشست‌ها به عنوان مبنا برای ارتقاء فرهنگ نوآوری در دانشگاه و گفتمان سازی در مورد نوآوری اجتماعی در دانشگاه‌ها و جوانان در نظر گرفته شده و با هدف ترویج فرهنگ نوآوری و کارآفرینی در دانشگاه‌های مختلف کشور انجام می‌شود.

در نهایت، به وب‌سایت رسمی جایزه نوآوری اجتماعی و صفحات اجتماعی این جایزه در شبکه‌های اجتماعی ارجاع داده می‌شود تا علاقه‌مندان بتوانند اطلاعات بیشتری در مورد این جایزه کسب کنند.

برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید به سایت جایزه نوآوری اجتماعی مراجعه کنید و همچنین صفحه این جایزه در اینستاگرام  و پیام‌رسان بله را نیز دنبال کنید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *