جایزه تک کار کردی نیست

جایزه تک کار کردی نیست

جایزه تک کار کردی نیست


اهدای جایزه ویترینی برای معرفی برگزیدگان به مراجع

قائم مقام بنیاد تعالی اجتماعی زندگی گفت: فرایند اهدای جایزه باید ویترینی برای معرفی برگزیدگان برتر و دارای اعتبار به مراجع مختلف باشد.

به گزارش روابط عمومی جایزه نوآوری اجتماعی محمد مهدی جعفری افزود: ما در بنیاد تعالی اجتماعی زندگی برای رسیدن‌ به نقش نوآوری در بهبود مسائل اجتماعی از سال ۱۳۹۵ کاری مشترکی را با بنیاد مصطفی آغاز کردیم. وی در تشریح فرایند تحقیقاتی و مطالعاتی طراحی جایزه نوآوری در ایران به مطالعاتی که بر 1500 جایزه مشابه در دنیا انجام داده اند اشاره کرد و گفت: اکثر رویدادها غیر دولتی بودند.

محمد مهدی جعفری، در ادامه افزود: اولین چیزی در هنگام بررسی توجه ما را جلب کرد این بود که اهداف برگزاری جوایز فراتر از اهدای جایزه است. وی تصریح کرد: در حاشیه تجلیل و اهدای جوایز مسائلی اتفاق می‌افتد که آثاری بسیار بیشتر از یک اهدای جایزه صرف دارد.

قائم مقام بنیاد تعالی اجتماعی زندگی به اتفاقاتی که میان نخبگان و صاحبان ایده رویداد «نوبل شبکه‌سازی» می افتد اشاره کرد و خاطرنشان کرد: برگزاری جوایز تک‌ کارکردی نیست. قائم مقام بنیاد تعالی اجتماعی زندگی در پایان گفت: در مسیر برگزاری جایزه نوآوری اجتماعی ما نیز باید تلاش کنیم که فرایند اهدای جایزه تنها ویترینی باشد که پشت سر آن برگزیدگان برتر و دارای اعتبار به مراجع مختلف معرفی شوند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *