جایزه نوآوری اجتماعی آغاز به کار کرد

جایزه نوآوری اجتماعی آغاز به کار کرد

جایزه نوآوری اجتماعی آغاز به کار کرد


جایزه نوآوری اجتماعی آغاز به کار کرد

رویداد جایزه نوآوری اجتماعی با رویکرد ایجاد بستری برای هم فکری و هم قدمی افرادی که تصمیم دارند به یاری خداوند جامعه را به مکان بهتری برای زندگی تبدیل کنند آغاز به کار کرد.

 

نوآوری اجتماعی آن قسمی از نوآوری است که بیشتر از آنکه به سودآوری اقتصادی بیندیشد، در فکر خلق اثرات مثبت اجتماعی است. برای توسعه هدفمند نوآوری ‏های اجتماعی در کشور باید زیست بوم نوآوری اجتماعی را تقویت کرده و از ارکان اصلی زیست‏ بوم از مرحله ایده‌پردازی تا گسترش بازار پشتیبانی کنیم. ماحصل این تفکر، جایزه نوآوری اجتماعی است که سعی دارد تا با تبدیل شدن به سکوی توسعه زیست‏ بوم نوآوری اجتماعی ایران، به نوآوران، فناوران و کارآفرینان در مسیر پیشرفت و بالندگی هر چه بیشتر جامعه کمک کرده و اهالی حوزه نوآوری را در افزایش اثرگذاری اجتماعی فعالیت‏ هایشان یاری رساند.جایزه نوآوری اجتماعی مسیری خواهد بود برای کمک به خلق و ارزیابی اثرات مثبت اجتماعی کسب ‏و کارها، محصولات، خدمات و زیست‏بوم‏ های نوآورانه اجتماعی کشور.

 

اولین جایزه نوآوری اجتماعی ایران

مطالعات ما نشان می دهد که کشور‌هایی با زیست‏ بوم ‏های نوآوری توانمند که حمایت‌های مالی، مدیریتی و فنی قابل قبولی را برای کارآفرینان و ایده‌پردازان فراهم می‌کنند، توانسته اند به پیشرفت های خوبی در این حوزه دست یابند؛ از این رو، ما نیز معتقدیم که

برای توسعه هدفمند نوآوری ‏های اجتماعی در کشور باید زیست بوم نوآوری اجتماعی را تقویت کرده و از ارکان اصلی زیست‏ بوم از مرحله ایده‌پردازی تا گسترش بازار پشتیبانی کنیم .

ماحصل این تفکر، جایزه نوآوری اجتماعی است که سعی دارد تا با تبدیل شدن به سکوی توسعه زیست‏ بوم نوآوری اجتماعی ایران، به نوآوران، فناوران و کارآفرینان در مسیر پیشرفت و بالندگی هر چه بیشتر جامعه کمک کرده و اهالی حوزه نوآوری را در افزایش اثرگذاری اجتماعی فعالیت‏ هایشان یاری رساند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *